Акція

 

Диски з українськими піснями

 

Диски з українськими піснями

Одне із найцінніших надбань українського народу — це українська пісня. Пісня — це генетичний код нації, адже, в основу пісні наші предки заклали найкоштовніше та безцінне. Українська пісня — це невичерпне джерело почуттів народу, його характер, звичаї та мрії. Сучасне покоління із радістю відкриває та впускає у свої серця цей безцінний дар. Сьогодні, у час відродження української духовної культури, актуальності набули диски з українськими піснями, як народними, так і у сучасній обробці. Феноменом популярності української пісні є перенесення національних традицій в сучасне життя - словесний текст української пісні у тісному зв'язку із перебігом обрядової дії.

 

Українська пісня славиться своєю милозвучністю та мелодійністю. Шлях, який вона пройшла разом із своїм народом нелегкий та величний. Протягом багатьох віків Україна була поневолена чужоземним гнітом татаро-монголів поляків-шляхтичів, австро-угорців, тощо. Тогочасні пісні пройняті настроєм безмежного людського горя, страждань, які принесли запеклі вороги на нашу рідну землю. Народ оспівував свою важку долю, висловлюючи в піснях протест проти панщини та кріпацтва. Незважаючи на перешкоди та лихоліття, українська пісня все ж вистояла, підтвердивши, що в ній живе вічна душа народу. Із пісні ми довідуємося про минуле нашої Вітчизни, побут, традиції та численні звичаї народу. Диски з українськими піснями дають можливість Вам уявити всі важливі історичні події, відчути внутрішній світ наших предків. В цих піснях народ оспівує свою любов до Вітчизни, мужність і працелюбність, патріотизм, уславлюючи бойові подвиги своїх безстрашних героїв.

 

Диски з українськими піснями

Українська пісня звеселяє та розраджує у важку хвилину. Слухаючи цю пісню, переймаєшся чарівністю мелодії та глибиною українського слова. Вона наповнює душу тривогою і радістю водночас. Українська пісня має неповторну здатність окрилювати, адже вона створює злет душі.

 

В нашому інтернет-магазині shop.med-music Ви маєте можливість придбати ліцензійні, якісні диски з українськими піснями за помірними цінами. Звертайтесь до менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.


Скачати пісні
Фотогалерея
Переглянути всі фото...