Акція

 

Етно музика

 

Сучасна етно музика

Етно музика нині популярний і досить актуальний музичний стиль. Термін «Етнічна музика» - є досить широким і характеризує популярну фольклорну музику. Автентична українська музика, здавна відома неповторністю звучання. Мелодійність, насиченість звуків та емоційна напруга, яка неодмінно супроводжує кожну пісню.

 

Музичне багатство нашої країни пояснюється тим, що в залежності від характеру події, створювалась відповідна тематична пісня. Це в свою чергу, допомогло диференціювати щедрий український музичний спадок по жанрам, серед яких, найбільш відомими є весільні, застольні, народні пісні і звичайно етно музика, яка складає суттєву частину духовності народу. Саме музика є безпосереднім відображенням почуттів, думок людей. Пісні створювались з різною метою, це було набагато більше ніж мистецтво. Для того, щоб відзначити, підкреслити або ж просто вказати на певні події, наші прадіди створювали пісні, де через призму музики, змальовували своє ставлення до подій, які відбувались у країні, родині тощо. Пісня допомагала іти по життю. З музикою весело відзначають радісні події, такі як весілля, родини, хрестини, заручини тощо. Проте, в разі лихої години, щоб не падати духом, люди співали пісні, звеселяючи бойовий дух, адже з піснею по житті іти набагато легше.

 

Звичайно сучасна Етно музика видозмінилась, адже вона увібрала в себе безліч манер та методик виконання, які постійно мінялись та вбирали в себе різноманітні техніки фольклору слов’янських народів. Географічно, з кожним новим регіоном етно музика відрізняється манерою виконання, адже використовуються різні інструменти, де мелодія лунає зовсім по іншому. Саме таке велике музикальне розмаїття і створило основу для подальшого розвитку та життя народної етно музики.

 

Етно музика

Фірма «Мед» протягом багатьох років всіляко намагається підтримувати та розвивати українські традиції. Це стосується виготовлення численної сувенірної продукції, а також музики. До Вашої уваги пропонуємо безліч збірок та альбомів з неповторною українською етно-музикою, яка виконується народними гуртами, етно-театрами, дуетами та ансамблями. В нас ви можете замовити та придбати будь-який альбом, який найбільше прийшовся Вам до душі. Протягом багатьох років студія звукозапису «MED-Records» випускає альбоми з народною музикою, та шукає молоді таланти, які прагнуть поділитись своїм талантом та репертуаром.

 

Перейшовши на сторінку інтернет-магазину, ви зможете обрати серед безлічі дисків, які представлені в широкому асортименті. Вся музика розподілена за жанрами, тому ви зможете легко й одразу зорієнтуватись та знайти саме те, що Вас найбільше цікавить. Ви маєте можливість перед тим як придбати диск прослухати частину пісень, у випадку, якщо весь альбом вам не подобається, Ви можете скачати пісню окремо. Легка та швидка система оплати, оперативність доставки товару в любу точку країни та закордон, привабливі ціни, а також найбільший в Україні ринок традиційної етно-музики, яка неодмінно прийдеться Вам по душі, а також стане прикрасою будь-якого свята, надавши неповторної національної атмосфери, а Ви отримаєте безліч позитиву та гарного настрою.

 


Скачати пісні
Фотогалерея
Переглянути всі фото...