Акція

 

Українська популярна музика

 

Українська популярна музика

Українська популярна музика є актуальним та широко затребуваним явищем. Останнім часом все більше людей звертаються до свого історичного коріння та поступово відроджують багато вікові традиції наших пращурів. Так, наприклад, проявляється широкий інтерес до етнічних українських товарів, таких як вишиванки, рушники, традиційні українські сувеніри тощо.

 

Протягом декількох останніх років, по всій території України проводяться численні тематичні етно-фестивалі, які сповненні української народної атмосфери. На сцені лунає українська популярна музика, під акомпанемент народних ансамблів, етно гуртів та дуетів. Під час фестивалю ви можете спостерігати за лицарськими змаганнями, спробувати себе в ролі лучника, або ж прийняти участь в мастер класах з гончарства, ковальства тощо. Подібна популярність до українських народних традицій пояснюється їх надзвичайним багатством, розмаїттям, а також енергетикою, яку вони несуть. Що як не народне мистецтво найкраще символізує та характеризує націю, її культуру та самобутність.

 

Українська популярна музика – досить багатогранний термін, оскільки одночасно характеризує традиційні народні, всім відомі пісні, а також сучасні мелодійні мелодії, які створюють наші сучасники. Фірма «Мед» пропонує широкий вибір різноманітних альбомів та збірок українських народних, весільних, застольних, ліричних, сучасних пісень тощо. Ліцензійні диски з відмінною якістю звучання. Помірні ціни на продукцію, діють спеціальні вигідні пропозиції для оптових покупців.

 

Українська популярна музика

Пісні М.Березутського, М.Янченка. Т.Бученко та багатьох інших співаків стане чудовою прикрасою будь-якого свята, надавши йому неповторної атмосфери та колориту. Чаруючі мелодії ліричних пісень, ритмічні та закликальні весільні пісні, неодмінно стануть в нагоді під час святкування весіль, ювілеїв, днів народження тощо. На сторінках нашого інтернет-магазину ви зможете підібрати альбом на будь-який смак. На сайті представлені музичні твори студії звукозапису фірми «Мед» MED-Records, а також наших партнерів студії «ГроЛіс», «Ліда», «6 Секунд». Наші відвідувачі мають чудову можливість не лише купувати диски, а й скачувати пісні окремо. Таким чином Ви зможете створити свою власну збірку пісень, скомпонувавши її з різних альбомів.

 

Для того, щоб придбати або скачати пісні з нашого сайту не потрібно реєструватись, варто лише зробити декілька простих операції, і альбом або пісні вже у вас. Вигідні цінпи, зручна система оплати, оперативна доставка товару, все це – ви можете знайти в інтернет-магазині фірми «Мед».


Скачати пісні
Фотогалерея
Переглянути всі фото...