Акція

 

Українські весільні пісні

 

Українські весільні пісні

Українське весілля насичене народним духом. Яскраву перлинку до атмосфери цього свята додають пісні, без яких не можливо уявити весілля в Україні. Веселі українські весільні пісні налаштовують на потрібну святкову “хвилю”. Українське весілля — це не тільки танці, тости та конкурси: особливого колориту на цьому святі додають українські весільні обряди звичаї та традиції. Будь-який весільний обряд має своє призначення, суть якого пояснюють пісні. Адже саме весільні пісні коментують кожен епізод весілля: вони звучать при сватані, випіканні весільного короваю, завиванні гільця при покривані хусткою нареченої тощо. Лише в обряді українська весільна пісня може виявити свій глибокий зміст та ідейну чарівність. Тому саме завдяки обрядам у весільній пісні утворився стійкий пісенний репертуар.

 

Слід зазначити, що українські весільні пісні виконуються не тільки, щоб тлумачили весільні обряди, вони вшановують, повчають, розчулюють, смішать, застерігають й провіщають водночас. Серед великого масиву обрядової та необрядової лірики українські весільні пісні значно вирізняються, завдяки своєму усталеному сценарію: зміст, композиція, музичній супровід, характер мелодії та склад виконавців.

 

Українські весільні пісні мають свою глибину і таємницю завдяки багатющій символіці. Весільна тема виокремлюється своїми різноманітними магічними та асоціативними символами. Коровай на весіллі – символ плодючості, продовження роду. Гільце (дерево із ялини та червоної калини) є символом розквіту життя молодих, символом багатства та поєднання небесного і земного, чоловічого і жіночого.

 

Українські весільні пісні

У весільній пісні співається про те, що гільце в'ють “червоною калиною — долею щасливою”. Коса молодої — символ дівування і краси. Місяць і Сонце у весільній пісні пов'язані родинними зв'язками: чоловік — жінка, брат — сестра. Крім цього дивовижно звучать в українській весільній пісні різноманітні символи, які пояснюють дію весільних обрядів. Зокрема, покроплення свяченою водою та посипання зерном, означають бажане благополуччя, достаток та здоров’я.

 

Завдяки українським весільним пісням весілля стає родинним, пишним і барвистим святом. Інтернет-магазин shop.med-music пропонує Вам придбати якісні, ліцензійні диски з українськими весільними піснями за помірними цінами. З питань придбання та замовлення дисків звертайтесь до менеджерів за телефонами, вказаними на сайті.


Скачати пісні
Фотогалерея
Переглянути всі фото...